Maisto netoleravimo testas

N A U J I E N A !
EUROLINE MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS

Maisto netoleravimas – kas tai? Žarnyno imuninė sistema yra didžiausia ir svarbiausia visame žmogaus organizme. Daugiau nei 80% imuninių gynybos reakcijų vyksta žarnyne, taip organizmas apsaugomas nuo bakterijų, virusų ir kitų ligų sukelėjų. Maistas taip pat turi įtakos žarnyno imuninės sistemos veiklai bei bendrai savijautai. Sutrikus imuninės sistemos veiklai, esant pažeistam žarnyno sienelės vientisumui, alergijai ar trūkstant tam tikrų fermentų, gali pasireikšti įvairios nepageidaujamos reakcijos į maistą.

Nepageidaujamos reakcijos į maistą gali būti skirstomos į imuninės ir neimuninės kilmės. Imuninės kilmės reakcijas sukelia imunoglobulinai E (IgE) arba G (IgG). IgE sukelia I tipo alergines reakcijas ir išsivysto alergija maistui. IgG sukelia III tipo alergines reakcijas ir išsivysto maisto netoleravimas.

Efektyvus ir visiškai automatizuotas procesų vykdymas su EUROIMMUN technologijomis

Laboratorija siūlo galimybę pasitikrinti Jūsų organizmo atsaką į maistą. Kodėl verta rinktis molekulinę alergijų diagnostiką? Veiksmingai gydyti alergijas pavyksta, tik jei žinomas ne tik alergeno šaltinis, bet ir atskiri jo komponentai. Šie komponentai išskirstyti į specifinius ir kryžminių reakcijų, todėl pavyksta tiksliai nustatyti paciento pirminės sensibilizacijos priežastį. Išgryninto dalinio alergeno diagnostikos dėka galima tiksliai parinkti gydymą, pavyzdžiui, specifinę imunoterapiją (SIT). Dėl to ryškiai didėja gydymo sėkmės tikimybė.

P A S T A B A
Tyrimas atliekamas analizatoriumi

Tyrimo atlikimo eiliškumas:

  • tyrimas atliekamas penktadieniais
  • mėginys į laboratoriją turi patekti ketvirtadienį iki 12val.
  • tyrimo protokolą gausite el. paštu pirmadienį.

Maisto netoleravimo testas

215001/ metai
  • 0 – 100 metų
  • 108 maisto produktai
  • Kraujas
  • 2 h Nevalgius

Esant laktozės netoleravimui – naudokite maisto papildą Lactosolv, kuris gerina laktozės virškinimą, asmenims, kurie netoleruoja laktozės. Produktą įsigyti galite čia.

Esant histamino netoleravimui- naudokite specialios medicininės paskirties maisto produktą Daosin, kuris palengvina simptomus, susijusios su histamino disbalansu. Produktą įsigyti galite čia.

Visus produktus galite pamatyti ČIA.