Intraveninė vitaminų terapija – tai vitaminų ir mineralų kokteilis, venomis patenkantis į organizmą, siekiant apeiti virškinimo sistemą. IV lašelinė yra ideali jums jeigu jūsų organizmui trūksta vitaminų ir mineralų, turite žarnyno problemų, lėtinių ligų, intensyviai sportuojate arba nuolat keliaujate.

Vitaminai, mineralai ir aminorūgštys yra gyvybiškai svarbūs jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Jie palaiko jūsų kūno procesus, jūsų organus ir net jūsų DNR sveikus ir normaliai funkcionuojančius.

Prieš vitaminų terapija būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Konsultacija įtraukta į terapijos kainą.

Paslauga teikiama adresu Ozo g. 18, Vilnius (PC „Ozas“, II aukštas, Geležinio vilko įėjimas)

Registruotis galima telefonu +370 600 20303

Vitaminų terapijos

Filtrai Rūšiavimo rezultatai
Nustatyti iš naujo Pritaikyti

NAD+ vitaminų terapijos

Filtrai Rūšiavimo rezultatai
Nustatyti iš naujo Pritaikyti

Dažniausiai užduodami klausimai

Intraveninė vitaminų (IV) terapija dar žinoma kaip intraveninė mikroelementų ir hidratacijos terapija, yra vienas efektyviausių būdų suteikti didelę vitaminų ir mineralų koncentraciją tiesiai į žmogaus kraują. Tai leidžia itin greitai pasisavinti didesnę vitaminų ir mineralų dozę, nei būtų jie gaunami per maistą ar papildus.

Manoma, kad IV vitaminų terapija geriausiai tinka žmonėms, kurie negali gauti pakankamai vitaminų ir mineralų, nes negali valgyti pakankamai maisto arba dėl ligos negali pasisavinti maistinių medžiagų.

Tačiau, kai kurie šalininkai teigia, kad IV vitaminų terapija gali pagerinti sveikatą net tiems žmonėms, kurie neturi vitaminų (ar mineralų) trūkumo. Dideli vitaminų ir mineralų kiekiai patenka tiesiai į kraują, apeinamas virškinamasis traktas, todėl suformuojamas tiesesnis kelias į ląsteles ir mitochondrijas, kurias reikia atstatyti.

Pagrindiniai IV terapijos privalumai:

  • Gydo dehidrataciją po didelio fizinio krūvio ar per didelio alkoholio vartojimo.
  • Stiprina imuninę sistemą.
  • Padidina energijos lygį ir sumažina nuovargį.
  • Padeda kovojant su stresu, nerimu ir depresija.
  • Pašalina toksinus iš organizmo.
  • Pagerina odos būklę.
  • Padeda sumažinti pagirias ir galvos skausmus.
  • Gydo astmą, alergijas, lėtinį sinusitą, aukštą kraujospūdį, fibromialgiją, diabetą, širdies ligas, ūminius raumenų spazmus ir Parkinsono ligą.
  • Padeda kovoti su migrenos keliamais skausmais.

NAD reiškia nikotinamido adenino dinukleotidą.

NAD+ yra niacino (vitamino B3) kofermentas, kuris natūraliai egzistuoja kiekvienoje ląstelėje. Niacinas egzistuoja kaip nikotino rūgštis ir nikotinamidas. NAD dalyvauja daugiau nei 100 metabolinių funkcijų kiekvieno žmogaus ląstelėse. Pagrindinė jo funkcija – energijos gamyba, svarbi normaliam organizmo funkcionavimui ir gerovei.

NAD+ IV terapija – tai NAD+ (ištirpusio skystyje) suleidimas į veną, siekiant padidinti NAD+ koncentraciją kraujyje ir gauti didžiausią įmanomą terapinę NAD+ naudą.

NAD+ IV terapijos tikslas – padidinti NAD+ lygį. NAD+ yra gyvybiškai svarbi molekulė, kurią mūsų ląstelės sukuria šimtams esminių funkcijų. NAD+ ir jo elektronus nešanti NADH reikalingi tam, kad maistą, kurį valgome, paverstų chemine energija. Mūsų NAD+ lygis palaipsniui mažėja senstant, todėl atsiranda su amžiumi susijusių ligų.

NAD+ IV infuzijos su esminėmis maistinėmis medžiagomis ir amino rūgštimis privalumai apima energijos padidėjimą, pagerėjusią nuotaiką, geresnį miegą, sumažėjusį stresą ir nerimą, PTSD (potrauminio streso sindromas) ir depresiją, pagerėjusį imunitetą, hidrataciją ir geresnius fizinio krūvio rezultatus.

NAD padeda lėtinti senėjimo procesą. Tai taip pat veiksmingas natūralus daugelio lėtinių ligų gydymas: CFS (lėtinis nuovargis), fibromialgija, Alzheimerio liga, neurodegeneracinės ligos, tokios kaip CTE (degeneracinė smegenų liga), smegenų chemoterapija, MS (išsėtinė sklerozė) ir Parkinsono liga. NAD+ yra natūralus detoksikatorius nuo alkoholizmo, opioidų ir priklausomybės nuo benzodiazepinų. NAD+ apibūdinamas kaip įnstrumentas “anti-senėjimo medicinoje“.

Tiesioginio šalutinio poveikio NAD+ IV infuzijos metu nėra, tačiau, atsižvelgiant į paciento sveikatą, infuzijos metu gali atsirasti vadinamoji „patirtis“, pvz., galvos svaigimas, negalavimas, pykinimas, smegenų rūkas, mėšlungis ir raumenų nuovargis. Šiuos potyrius galima palengvinti sulėtinus IV lašinimą. Sustabdžius arba baigus infuziją, „patirtis“ iš karto išnyks.

Dėl šių „šalutinių poveikių“ itin svarbu informuoti ir konsultuoti pacientą apie galimus potyrius infuzijos metu ir stebėti jį pirmąsias kelias minutes.

Galite laisvai tęsti savo kasdienę veiklą, be jokių apribojimų, tačiau kai kurie žmonės gali jausti nedidelį negalavimą, nes organizmas detoksikuojasi ir apdoroja ląstelių regeneraciją.

Taip. Infuzija nesukelia ilgalaikio amnezijos ar psichoaktyvaus poveikio, todėl po procedūros saugu važiuoti namo.

Labai rekomenduojama prieš infuziją pakankamai gerti ir valgyti, nes NAD+ infuzija tuščiu skrandžiu gali sukelti didesnį šalutinį poveikį.

NAD+ injekcijos saugumas nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims nėra įvertintas. Kadangi trūksta duomenų, nėščios moterys turėtų vengti NAD+ injekcijos.

Infuzijos laikas priklauso nuo dozės, individualaus jūsų organizmo tolerancijos lygio bei jūsų patirties naudojant NAD+ IV infuzijas. Visada rekomenduojama pradėti nuo mažesnės NAD+ dozės, kad pirmoji patirtis būtų kuo sklandesnė. Vidutinė 250 mg NAD+ infuzijos trukmė prasideda nuo 60–90 minučių, tačiau gali skirtis priklausomai nuo to, ko reikia jūsų organizmui. Atlikdami IV infuziją galite atsipalaiduoti privačiame arba pusiau privačiame kambaryje, žiūrėti filmą arba toliau dirbti.

NAD+ infuzinė terapija yra visiškai saugus gydymo būdas. Tai natūrali medžiaga, naudojama organizme ir lengvai įsisavinama. Norėdami gauti IV terapiją, gydytojas(-a), gydytojo padėjėjas(-a) arba slaugytojas(-a) turi įvertinti asmenį, kuriam taikomas gydymas, todėl bet kokios komplikacijos ar išgąsčio metu suteikiama profesionali pagalba.