Rezus.lt klinikoje Vilniuje, adresu Žemaitės g. 22, teikiamos šeimos gydytojo konsultacijos ir laboratorinių tyrimų aptarimas bei galima registracija vaikų patikrinimui ir pažymoms išduoti.

Konsultacijas teikia šeimos gydytoja Brigita Baliuckienė.

Šeimos gydytoja – Brigita Baliuckienė konsultuoja vaikus ir suaugusius, atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus.

Išsilavinimas: 2010m. baigė Kauno medicinos universiteto gydomąjį fakultetą. 2014m.01 pabaigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos medicinos studijas.

Profesinė patirtis: nuo 2010m. Turi sukaupusį profesinę patirtį gydant geriatrinius ligonius bei konsultuojant pačius mažiausius savo pacientus.

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudama nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose ir seminaruose. Rašo medicininius straipsnius:

Yra medicininių straipsnių bendraautorė:

– „Kauno krašto šeimos gydytojų požiūris į etinius ir generinius vaistus bei jų elgsena gydant arterine hipertenzija sergančius pacientus“;

– „Neosifikuojanti fibroma“;

„Sergantys šiomis ligomis pavasarį turėtų sunerimti: gydytoja atskleidė, kodėl“.

Narystės: Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos narė.

Domėjimosi sritys: ortopedija-traumatologija, reumatologija, neurologija, kardiologija, vaikų alergologija, sporto medicina, homeopatija.

Jeigu norite pasikonsultuoti  dėl Jus varginančių nusiskundimų ar pasitikrinti profilaktiškai registruokitės šeimos gydytojo konsultacijai. Patyrusi gydytoja Jus pakonsultuos, sudarys tyrimų  planą, įvertins tyrimų rezultatus ir paskirs tinkamą gydymą.

Darbo vietos adresas: Žemaitės g. 22

Norime informuoti, kad karščiuojantiems ar Covid-19 viruso simptomus jaučiantiems asmenims gyvos gydytojų konsultacijos nevykdomos. Prašome kreiptis dėl nuotolinio susitikimo arba perkelti vizito datą. Dėkojame už supratingumą.

Registruotis konsultacijai galima telefonu +370 632 22272 arba internetu:


Konsultacija Kaina,€
Šeimos gydytojo konsultacija 30,00
Nuotolinis tyrimų aptarimas (skambutis telefonu) 15,00