Jeigu negaunate atlikto COVID tyrimo sertifikato į nurodytą el.paštą, pasitikrinkite Šlamšto aplanką. Jeigu dokumento ten nėra, skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką covid@rezus.lt, arba 24/7 val. vno@rezus.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo metus ir kuriame padalinyje atlikote tyrimus.

Šiuo periodu mūsų skambučių centras dirba padidėjusiu krūviu, atsiprašome, jeigu nepavyksta prisiskambinti. Visada galite patys užsiregistruoti internetu savarankiškai: https://www.kraujolaboratorija.lt/internetine-registracija/ arba parašykite mums el.laišką info@kraujolaboratorija.lt.

Jeigu reikia pataisyti duomenis atlikto COVID tyrimo sertifikate, prašome kreiptis: skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką covid@rezus.lt, arba 24/7 val. vno@rezus.lt.

Prašome parašyti el.laišką covid@rezus.lt su Jūsų vardu, pavarde, gimimo data ir filialą, kuriame tyrimą atlikote. Patikrinsime ir Jus informuosime.

Jeigu tyrimus atlikote iki 2021-12-06d., prisijungimo varde dažniausiai padaromos klaidos, kad tarp vardo ir pavardės nepadedamas apatinis brūkšnys “_”. Atidžiai ir identiškai įrašykite prisijungimo duomenis. Jeigu nepavyksta, rašykite el.paštu info@kraujolaboratorija.lt.

Jeigu nepavyksta prisijungti po apsilankymo nuo 2021-12-06d. – rašykite į el.paštą info@kraujolaboratorija.lt.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo metus ir kuriame padalinyje atlikote tyrimus.

COVID antigeno tyrimas atliekamas per 20-30 minučių ir išsiunčiamas atlikto tyrimo sertifikatas (jeigu taikoma). Jeigu negaunate sertifikato nuo apsilankymo po 2 valandų, prašome kreiptis: skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką covid@rezus.lt, arba 24/7 val. vno@rezus.lt.

COVID PGR tyrimo atlikimo laikai skelbiami čia.

Rašykite į el.paštą info@kraujolaboratorija.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir kuriame padalinyje atlikote rezervaciją. Arba tai galite padaryti savarankiškai, rezervacijos patvirtinimo laiške paspausdami Atšaukti rezervaciją.

Tai galite padaryti savarankiškai, internetinėje registracijoje pasirinkdami laukelį kraujo tyrimai. Atkreipkite dėmesį, kad jeigu neleidžia pasirinkti norimo laiko ir laukelis yra pilkas, šis laikas yra užimtas, tikrinkite registraciją kitai dienai/mėnesiui. Taip pat, užsiregistruoti galite paskambinę tel.nr. +370 631 77222.